Перш за все, з нетерпінням хочемо Вам розповісти про нас, команду людей , яка стоїть за виробництвом та реалізацією продукції "Oak House".
Яка мета створення такої організації ?
Який напрямок ми вибрали? Чому?...
      Українці ( апрі орі)  трудолюбива  нація і завжди славилася своїми майстрами у різних галузях виробництва; від аграрного сектору  до ІТ технологій. Не секрет, що кращі люди часто були вимушенні переїхати жити за кордон, щоб втілити свої ідеї на практиці. 
  Ми пішли іншим шляхом!
   Дуб... Що може бути прекрасніше?!  Сильний, могутній, без перебільшення -  це вічне дерево! 
І от, зібрати людей, які виготовляють  продукцію із дубової сировини, вибрати одну галузь  і стати в ній професіоналом-  ось наша мета.
 Дубові меблі, предмети декору, світильники і т.п. При правильній обробці деревини , прослужать дуже і дуже довго.
З давніх-давен  люди використовують деревину як засіб спорудження різних конструкцій, так і вироби з дерева завжди приносили користь і задоволення у побуті. А про природні властивисті дуба- годі і говорити. Починаючи із красоти, могутності, довговічності до того, що і дуб  раз в десять років медоносить. Розповідати можна у п'яти томах. 
Команда Oak House бере на себе відповідальність донести до Вас усі кращі властивості дуба. Як сировини для виготовлення предметів побуту.
Кожен майстер , задіяний у процесі  створення нашої продукції, вкладає у виріб усю свою любов. Інакше бути не може!
З деревом потрібно говорити, зрозуміти його, і воно віддячить. Починаючи із посадки молодих пагонів, заготівлі дорослої сировини- до виготовлення готової продукції. 
 Наші вироби виготовляються тільки із використанням натуральної  дубової сировини . Матеріали для покриття деревинни теж тільки екологічно чисті. Це такі як бджолиний віск та натуральні олії . 
Супутні матеріали, такі як мармур, камінь, залізо, мідь, натуральні тканини і т.п. теж природні. Таким чином, ми стараємося допомогти людям  створити здорову та вишукану атмосферу у себе вдома. І не тільки. Наші вироби підійдуть у різні приміщення, офіси тощо.
Закінчуючи цей короткий опис про наш колектив, хочу сказати  наступне: Це справа нашого життя!
                                                                                                                                                З повагою до Вас команда
                                                                                                                                                        Oak House